Nasadka 13mm 12-kątna głęboka 3/8" Kennedy KEN5825750K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 13mm 12-kątna głęboka 3/8" Kennedy KEN5825750K
Kennedy KEN-582-5750K
Nasadka 12-kątna głęboka 13mm, 3/8"
KEN-582-5750K
Opis produktu
Nasadki 12-kątne głębokie. Chromowo-wanadowe.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140134225 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 62mm |
| Socket Size | 13mm |
| Typ | Metric |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 60g |
KEN5825750K
Nasadka dwunastokątna GLEBOKA 13mm, 3/8" Kennedy
KEN-582-5750K
SM.CK016,15,1ZLNE
Narzędzia Cromwell