Nasadka 16mm długa 1/2" 12-kątna Bi-Hex Kennedy KEN5827590K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 16mm 12-kątna długa 1/2" Kennedy KEN5827590K
Kennedy KEN-582-7590K
Nasadka 12-kątna długa 16mm, 1/2"
KEN-582-7590K
Opis produktu
Nasadki 12-kątne długieSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140136366 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 77mm |
| Socket Size | 16mm |
| Typ | Metric |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 120g |
KEN5827590K
Nasadka dwunastokątna DLUGA 16mm, 1/2" Kennedy
KEN-582-7590K
SM.CK016,38,6ZLNE
Narzędzia Cromwell