Nasadka 21mm 12-kątna 1/2" Kennedy KEN5827030K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 21mm 12-kątna 1/2" Kennedy KEN5827030K
Kennedy KEN-582-7030K
Nasadka 12-kątna 21mm, 1/2"
KEN-582-7030K
Opis produktu
Nasadki dwunastokątne, długości standardoweSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140135529 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 37mm |
| Socket Size | 21mm |
| Typ | Metric |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 70g |
KEN5827030K
Nasadka dwunastokątna 21mm, 1/2" Kennedy
KEN-582-7030K
SM.CK016,20,2ZLNE
Narzędzia Cromwell