Nasadka 26mm 12-kątna 1/2" Yamoto YMT5827080K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 26mm 12-kątna 1/2" Yamoto YMT5827080K
Yamoto YMT-582-7080K
YMT5827080K
Nasadka dwunastokątna 26mm 1/2" Yamoto
YMT-582-7080K
SM.CK016,22ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nasadki dwunastokątne, długości standardowe
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111704 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-582-7080K |
| EAN13 Barcode | 5036140214026 |
| Długość całk. | 40 mm |
| Waga elementu | 140 g |
| Socket Size | 26 mm |
| Type | Metryczny |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całk. | 40 mm |
| Numer produktu | |
| Socket Size | 26 mm |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | |
| Bit Type | |
| Finish/Coating | Polished Chrome |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Number of Points | 12 |
| Drive Size | 1/2" cal |
| Socket Type | Bi-Hexagon Socket |
| Socket Depth | Standard |
| Bit Length | mm |