Nasadka 28mm 12-kątna 1/2" Yamoto YMT5827100K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 28mm 12-kątna 1/2" Yamoto YMT5827100K
Yamoto YMT-582-7100K
YMT5827100K
Nasadka dwunastokątna 28mm 1/2" Yamoto
YMT-582-7100K
SM.CK016,23,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nasadki dwunastokątne, długości standardowe
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140214040 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Długość całkowita | 40 mm |
| Rozmiar nasadki | 28 mm |
| Supplier Part No. | YMT-582-7100K |
| Typ | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 170 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 40mm |
| Rozmiar nasadki | 28mm |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | |
| Bit Type | |
| Wykończenie, powłoka | Polished Chrome |
| Rozmiar | Metryczny |
| Number of Points | 12 |
| Drive Size | 1/2" cal |
| Typ nasadki | Bi-Hexagon Socket |
| Głębokość nasadki | Standardowa |
| Bit Length |