Nasadka 30mm 1/2" 6-kątna Kennedy KEN5827368K PRO20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 30mm 6-kątna 1/2" HEX Kennedy KEN5827368K
Kennedy KEN-582-7368K
Nasadka 6-kątna 30mm HEX 1/2"
KEN-582-7368K
Opis produktu
Sześciokątne - zapewniają dobry chwyt, szczególnie na nakrętkach i śrubacho wyrobionych i startych łbach ale wymagają obrotu o 1/6 aby osiągnąć następne pokręcenie kluczem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140136083 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 45mm |
| Socket Size | 30mm |
| Nr produktu | 0144V30A05 |
| Typ | Metric |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 210g |
KEN5827368K
NASADKA 6-KATNA 30mm HEX 1/2" Kennedy
KEN-582-7368K
SM.CK016,27,6ZLNE
Narzędzia Cromwell