Nasadka 32mm długa 1/2" 12-kątna Bi-Hex Kennedy KEN5827690K PRO20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 12-kątna długa 32mm "BI-HEX" 1/2" Kennedy KEN5827690K
Kennedy KEN-582-7690K
Nasadka 12-kątna długa 32mm "BI-HEX" 1/2"
KEN-582-7690K
Opis produktu
Nasadki 12-kątne długieSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140136465 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 77mm |
| Socket Size | 32mm |
| Typ | Metric |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 340g |
KEN5827690K
Nasadka dwunastokątna DLUGA 32mm "BI-HEX" 1/2" Kennedy
KEN-582-7690K
SM.CK016,58,2ZLNE
Narzędzia Cromwell