Wytaczak S16R STFCR 11 Indexa IND1067920K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
308,50 zł
Cena regularna:
250,81 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S16R STFCR 11 Indexa IND1067920K
Indexa IND-106-7920K
IND1067920K
Nóż wytaczak S16R STFCR 11 Indexa IND1067920K
IND-106-7920K
SM.CK016,258,4ZLNE
90° kąt przyłożenia,
7° płytka trójkątna dodatnia.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.29 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1067920K |
| EAN13 Barcode | 5036140081932 |
| Rozmiar płytki | 1102 mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 20 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Cutting Direction | Prawy |
| Typ uchwytu | STFC |
| Średnica chwytu (d) | 16 mm |
| Długość całk. (l1) | 200 mm |
| Approach Angle | 90 ° |
| Materiał chwytu | Stal |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Typ płytki | TC_T |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Zawarte płytki | None |
| Number of Bars in Set | |
| Insert Shape | Triangle |
| Clearance Angle | 7 ° |
| Centre to Cutting Tip (f) | 11 mm |
| Neck Length (l2) | 30 mm |
| Cutting Height (h1) | 7.5 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 15 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 11 mm |
| Insert Inscribed Circle | 6.35 mm |
| ISO Designation | S16R STFCR 11 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1102 mm |
| Product Number | S16R-STFCR11 |
| Typ płytki | TC_T mm |
| Cutting Direction | Prawy |
| Clearance Angle | 7 ° degree |
| Approach Angle | 90 ° degree |
| ISO Designation | S16R STFCR 11 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Typ uchwytu | STFC |
| Wysokość chwytu (h) | 15 mm |
| Długość całk. (l1) | 200 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Insert Shape | Triangle |
| Cutting Height (h1) | 7.5 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 11 mm |
| Insert Inscribed Circle | 6.35 mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 20 mm |
| Średnica chwytu (d) | 16 mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 30 mm |
| Centre to Cutting Tip | 11 mm |