Nasadka 3/4" 12-kątna 3/8" AF calowa Kennedy KEN5825520K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 3/4" 12-kątna 3/8" A/F calowa Kennedy KEN5825520K
Kennedy KEN-582-5520K
Nasadka 12-kątna 3/4" A/F 3/8"
KEN-582-5520K
Opis produktu
Nasadki 12-kątne długości standardowe. Chromowo-wanadowe.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140133907 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 25mm |
| Socket Size | 3/4" calowe |
| Typ | AF |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 70g |
KEN5825520K
Nasadka dwunastokątna 3/4" A/F 3/8" Kennedy
KEN-582-5520K
SM.CK016,11,3ZLNE
Narzędzia Cromwell