Nasadka 36mm 12-kątna 1/2" Yamoto YMT5827150K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 36mm 12-kątna 1/2" Yamoto YMT5827150K
Yamoto YMT-582-7150K
YMT5827150K
NASADKA 12-KATNA 36mm 1/2" Yamoto
YMT-582-7150K
KC-016,42,7ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Yamoto |
| EAN13 | 5036140214095 |
| ecl@ss | 21040218 |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Socket Size | 36 mm |
| Oznaczenie | YMT-582-7150K |
| Type | Metryczny |
| UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 245 g |