Nasadka 3/8" 12-kątna głęboka 3/8" AF calowa Kennedy KEN5825870K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 3/8" 12-kątna głęboka 3/8" A/F calowa Kennedy KEN5825870K
Kennedy KEN-582-5870K
Nasadka 12-kątna głęboka 3/8" A/F 3/8"
KEN-582-5870K
Opis produktu
Nasadki 12-kątne głębokie. Chromowo-wanadowe.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140134317 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 63mm |
| Socket Size | 3/8" calowe |
| Typ | AF |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 45g |
KEN5825870K
Nasadka dwunastokątna GLEBOKA 3/8" A/F 3/8" Kennedy
KEN-582-5870K
SM.CK016,15,1ZLNE
Narzędzia Cromwell