Nasadka 5/16" 6-kątna 1/4" AF calowa Kennedy KEN5824434K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 5/16" 6-kątna 1/4" A/F Kennedy KEN5824434K
Kennedy KEN-582-4434K
Nasadka 6-kątna 5/16" A/F 1/4"
KEN-582-4434K
Opis produktu
Idealne do montażu i serwisu małych precyzyjnych mechanizmów powiązanych z elektryką, elektroniką zapłonem itp. Wszystkie dwunastokątne, chyba że napisano inaczej. Podwójne radełkowana powierzchnia zapewnia dobry chwyt, który jest istotny dla szybkiej wymiany urządzenia, kiedy dłonie są tłuste. 12-kątna konstrukcja nasadki pozwala uzyskać większy moment obrotowy niż zwykłe gniazda. Wykonanie chromowo-wanadowe, w pełni pokryte chromem z lustrzanym wykończeniem i bez aluminium, by zapobiec powstawaniu iskier, ścięte ostrza zapewniają łatwe uchwycenie nakrętki.Typ:
AF (Single Hex) = AF ( 6-kątne)
AF (Single Hex Deep) = AF (6-kątne głębokie)
AF (Deep) = AF (Głębokie)
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140132221 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 25mm |
| Socket Size | 5/16" calowe |
| Typ | AF (Single Hex) |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 20g |
KEN5824434K
NASADKA 6-KATNA 5/16" A/F 1/4" Kennedy
KEN-582-4434K
SM.CK016,8,9ZLNE
Narzędzia Cromwell