Nasadka 5/8" 12-kątna typu Whitworth 1/2" calowa Yamoto YMT5827460K YMT-582-7460K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 5/8" 12-kątna typu Whitwortha 1/2" calowa Yamoto YMT5827460K YMT-582-7460K
NASADKA WHITWORTH
Yamoto YMT-582-7460K
YMT5827460K
Nasadka dwunastokątna 5/8" Whitworth 1/2" Yamoto
YMT-582-7460K
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140214323 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Supplier Part No. | YMT-582-7460K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | 40mm |
| Model, kod produktu | |
| Socket Size | mm 5/8" cal |
| Drive Type | Square |
| Standard, norma | |
| Bit Type | |
| Finish/Coating | Polished Chrome |
| Size System | Whitworth |
| Number of Points | 12 |
| Drive Size | 1/2" cal |
| Socket Type | Bi-Hexagon Socket |
| Socket Depth | Standard |
| Bit Length | mm |
SM.CK016,15,1ZLNE
Narzędzia Cromwell