Nasadka 7/16" 12-kątna 1/2" AF calowa Kennedy KEN5827180K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 7/16" 12-kątna 1/2" A/F calowa Kennedy KEN5827180K
Kennedy KEN-582-7180K
Nasadka 12-kątna 7/16" A/F 1/2"
KEN-582-7180K
Opis produktu
Nasadki dwunastokątne, długości standardoweSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140135673 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 37mm |
| Socket Size | 7/16" calowe |
| Typ | AF |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 50g |
KEN5827180K
Nasadka dwunastokątna 7/16" A/F 1/2" Kennedy
KEN-582-7180K
SM.CK016,15,6ZLNE
Narzędzia Cromwell