Nasadka 7/8" 12-kątna długa 1/2" AF calowa Kennedy KEN5827760K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 7/8" 12-kątna długa 1/2" A/F calowa Kennedy KEN5827760K
Kennedy KEN-582-7760K
Nasadka 12-kątna długa 7/8" A/F 1/2"
KEN-582-7760K
Opis produktu
Nasadki 12-kątne długieSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140136533 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 77mm |
| Socket Size | 7/8" calowe |
| Typ | AF |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 190g |
KEN5827760K
Nasadka dwunastokątna DLUGA 7/8" A/F 1/2" Kennedy
KEN-582-7760K
SM.CK016,45,2ZLNE
Narzędzia Cromwell