Nasadka 8mm 6-kątna 3/8" Kennedy KEN5825556K PRO19
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 8mm 6-kątna 3/8" Kennedy KEN5825556K
Kennedy KEN-582-5556K
Nasadka 6-kątna 8mm, 3/8"
KEN-582-5556K
Opis produktu
Nasadki 6-kątne. Chromowo-wanadowe.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140133952 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 26mm |
| Socket Size | 8mm |
| Nr produktu | 0140V08A05 |
| Typ | Metric Single Hex |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 30g |
KEN5825556K
NASADKA 6-KATNA 8mm, 3/8" Kennedy
KEN-582-5556K
SM.CK016,9,4ZLNE
Narzędzia Cromwell