Nasadka 9/16" 12-kątna 1/2" AF calowa Yamoto YMT5827200K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 9/16" 12-kątna 1/2" A/F calowa Yamoto YMT5827200K
Yamoto YMT-582-7200K
YMT5827200K
Nasadka dwunastokątna 9/16" A/F 1/2" Yamoto
YMT-582-7200K
SM.CK016,8,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Używane głównie w przemyśle samochodowym i lotniczym. Relacja masy do siły zapewniają pewność i dostępność, co jest bardzo istotne w tego rodzaju produkcji.
Nasadki 12-kątne
12 punktowe - boczny napęd umożliwia osiągnięcie większego momentu obrotowego niż standardowe gniazda, szczególnie przy nakrętkach zaokrąglonych i zużytych. Wszystkie posiadają kulkową żłobinę wspornikową po każdej stronie kwadratowego napędu, co gwarantuje dobre dopasowanie.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111704 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-582-7200K |
| EAN13 Barcode | 5036140214149 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całk. | 37 mm |
| Numer produktu | |
| Socket Size | mm 9/16" cal |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | |
| Bit Type | |
| Finish/Coating | Polished Chrome |
| Size System | AF |
| Number of Points | 12 |
| Drive Size | 1/2" cal |
| Socket Type | Bi-Hexagon Socket |
| Socket Depth | Standard |
| Bit Length | mm |