Nasadka do świec zapłonowych M12 18mm 3/8" Kennedy KEN5825680K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka do świec zapłonowych M12 18mm 3/8" Kennedy KEN5825680K
Kennedy KEN-582-5680K
Nasadka do SWIEC ZAPLONOWYCH M12 (18mm) 3/8"
KEN-582-5680K
Opis produktu
Zaprojektowane do mocowania i usuwania świec zapłonowych. Wkładka neoprenowa ochrania izolację nasadki przed przypadkowym uszkodzeniem.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140134164 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 65mm |
| Plug Size | M12 |
| Nr produktu | KEN-582-5680K |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 110g |
KEN5825680K
NASADKA DO SWIEC ZAPLONOWYCH M12 (18mm) 3/8" Kennedy
KEN-582-5680K
SM.CK016,20,5ZLNE
Narzędzia Cromwell