Nasadka nieiskrząca 12mm 1/2" Kennedy KEN5757230K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$48.06
Cena regularna:
$39.07
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 12mm 1/2" nieiskrząca Kennedy KEN5757230K
Kennedy KEN-575-7230K
KEN5757230K
NASADKA NIEISKRZACA KWADRATOWA 12mm 1/2" Kennedy
KEN-575-7230K
SM.CK016,132,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają onekontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Nasadki kwadratowe
Dwunastokątne.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Średnica | 12mm |
| Kod EAN13 | 5036140125889 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 40mm |
| Square Drive | 1/2" calowe |
| Nr produktu | 104-12 |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 72g |