Nasadka nieiskrząca 34mm 1" Kennedy KEN5758870K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$252.25
Cena regularna:
$205.08
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 34mm 1" nieiskrząca Kennedy KEN5758870K
Kennedy KEN-575-8870K
KEN5758870K
NASADKA NIEISKRZACA KWADRATOWA 12-KATNA 1"x34mm Kennedy
KEN-575-8870K
SM.CK016,663,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.Nasadki kwadratowe
12-kątne.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Średnica | 34mm |
| Kod EAN13 | 5036140126220 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 70mm |
| Square Drive | 1" calowe |
| Nr produktu | 108-34 |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 772g |