Nasadka redukcyjna 1/2"x1/4" Kennedy KEN5826710K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka redukcyjna 1/2"x1/4" Kennedy KEN5826710K
Kennedy KEN-582-6710K
Nasadka redukcyjna 1/2"x1/4"
KEN-582-6710K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe. Umożliwia pracę narzędzi z trzpieniem kwadratowym z końc. / bitami sześciokątnymi.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drive | 1/2" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140135338 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Hex | 1/4" calowe |
| Długość całk./opak. | 35mm |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 40g |
KEN5826710K
NASADKA redukcyjna 1/2"x1/4" Kennedy
KEN-582-6710K
SM.CK016,27,8ZLNE
Narzędzia Cromwell