Nasadka redukcyjna 1/2"x5/16" Kennedy KEN5826720K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka redukcyjna 1/2"x5/16" Kennedy KEN5826720K
Kennedy KEN-582-6720K
Nasadka redukcyjna 1/2"x5/16"
KEN-582-6720K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe. Umożliwia pracę narzędzi z trzpieniem kwadratowym z końc. / bitami sześciokątnymi.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drive | 1/2" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140135345 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Hex | 5/16" calowe |
| Długość całk./opak. | 75mm |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 45g |
KEN5826720K
NASADKA redukcyjna 1/2"x5/16" Kennedy
KEN-582-6720K
SM.CK016,27,8ZLNE
Narzędzia Cromwell