Nasadka redukcyjna 1/4" 3/8" Yamoto YMT5825200K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka redukcyjna 1/4", 3/8" Yamoto YMT5825200K
Yamoto YMT-582-5200K
YMT5825200K
NASADKA redukcyjna 1/4", 3/8" Yamoto
YMT-582-5200K
SM.CK016,9,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowo-wanadowe. Umożliwia pracę narzędzi z trzpieniem kwadratowym z końcówkami/bitami sześciokątnymi.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| Drive | 3/8" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140213128 |
| eCl@ss Code | 21040220 |
| Hex | 1/4" cal |
| Długość całkowita | 30 mm |
| Supplier Part No. | YMT-582-5200K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 15 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 30mm |
| Rozmiar nasadki | 1/4" cal |
| Drive Type | Hex |
| Standard, norma | |
| Bit Type | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Size System | Imperial |
| Drive Size | 3/8" cal |
| Typ nasadki | |
| Głębokość nasadki | Standardowa |
| Bit Length | mm |