Nasadka redukcyjna 3/8"x1/4" Kennedy KEN5825200K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka redukcyjna 3/8"x1/4" Kennedy KEN5825200K
Kennedy KEN-582-5200K
Nasadka redukcyjna 3/8"x1/4"
KEN-582-5200K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe. Umożliwia pracę narzędzi z trzpieniem kwadratowym z końcówkami/bitami sześciokątnymi.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drive | 3/8" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140133600 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Hex | 1/4" calowe |
| Długość całk./opak. | 30mm |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 30g |
KEN5825200K
NASADKA redukcyjna 3/8"x1/4" Kennedy
KEN-582-5200K
SM.CK016,9,9ZLNE
Narzędzia Cromwell