Nasadka udarowa 1.1/2" długa 1" Whitworth 6-kątna calowa Kennedy KEN5837230K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
265,10 zł
Cena regularna:
215,53 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 1.1/2" 6-kątna długa udarowa 1" Whitworth calowa Kennedy KEN5837230K
Kennedy KEN-583-7230K
KEN5837230K
1.1/2" Whitworth DEEP IMPACT SKT 1" SQ DR Kennedy KEN5837230K
Kennedy KEN-583-7230K
SM.CK016,168,5ZLNE
Końcówka napędowa 1", rozmiar BSW, duża głębokość, 6- punktowe
Zgodne z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Wykonane z wysokiej jakości stali chromowo molibdenowej. Wykończenie: czarne oksydowanie z trwałym oznakowaniem wykonanym laserem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Wymiar D1 | 86mm |
| Wymiar D2 | 54mm |
| Wymiar L | 120 mm |
| Wymiar L2 | 77mm |
| EAN13 Barcode | 5036140301726 |
| Socket (BSW) | 1 1/2" cal |
| Style | B |
| Supplier Part No. | 5837230K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 2000 g |