Nasadka udarowa 1.13/16" 1" AF calowa 6-kątna Kennedy KEN5835760K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
34,17 €
Cena regularna:
27,78 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 1.13/16" 6-kątna udarowa 1" A/F calowa Kennedy KEN5835760K
Kennedy KEN-583-5760K
Nasadka udarowa 6-kątna 1-13/16" A/F 1"
KEN-583-5760K
Opis produktu
1” Nasadki 6-kątne udarowe, calowe.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 68mm |
| Dimensions D2 | 58mm |
| Dimensions L | 64mm |
| Dimensions L2 | 27mm |
| Kod EAN13 | 5036140141308 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 1 13/16" calowe |
| Style | C |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 1000g |
KEN5835760K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 1-13/16" A/F 1" Kennedy
KEN-583-5760K
SM.CK016,109,5ZLNE
Narzędzia Cromwell