Nasadka udarowa 1.1/4" długa AF 3/4" Kennedy KEN5834240K KEN-583-4240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka udarowa 1.1/4" długa AF 3/4" Kennedy KEN5834240K KEN-583-4240K
Kennedy KEN-583-4240K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 1-1/4" A/F 3/4"
KEN-583-4240K
Opis produktu
3/4” Nasadki 6-kątne udarowe, długie, calowe.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 49mm |
| Dimensions D2 | 44mm |
| Dimensions L | 85mm |
| Dimensions L2 | 52mm |
| Kod EAN13 | 5036140140776 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 1 1/4" calowe |
| Style | C |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 530g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Material | Chrome Molybdenum Steel |
| Overall Length | 85 mm millimetre in. inch |
| Product Number | |
| Socket Size | mm millimetre 1-1/4 in. inch |
| Drive Type | Square |
| Standards Met | SAE USA Federal Standard GGG-W-660A |
| Bit Type | Hex |
| Finish/Coating | Black Oxide |
| Size System | Imperial |
| Number of Points | 6 |
| Drive Size | 3/4 in. inch |
| Socket Type | Impact Sockets |
| Socket Depth | Deep |
| Drive End Diameter | 44 mm millimetre in. inch |
| Bolt Clearance Depth | mm millimetre in. inch |
| Opening Depth | 32 mm millimetre in. inch |
| Socket End Diameter | 49 mm millimetre in. inch |
KEN5834240K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 1-1/4" A/F 3/4" Kennedy
KEN-583-4240K
SM.CK016,101,6ZLNE
Narzędzia Cromwell