Nasadka udarowa 1.3/16" 1" AF calowa 6-kątna Kennedy KEN5835660K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 1.3/16" 6-kątna udarowa 1" A/F calowa Kennedy KEN5835660K
Kennedy KEN-583-5660K
KEN5835660K
1-3/16" A/F nasadka udarowa 1" SQ DR Kennedy
KEN-583-5660K
SM.CK016,84,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
1” Nasadki 6-kątne udarowe, calowe.
Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Wymiar D1 | 48mm |
| Wymiar D2 | 51mm |
| Wymiar L | 60mm |
| Wymiar L2 | 21mm |
| EAN13 Barcode | 5036140301566 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Socket | 1 3/16" cal |
| Style | A |
| Supplier Part No. | 5835660K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 550 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-molibdenowa, Cr-Mo |
| Długość całkowita | 60mm |
| Rozmiar nasadki | mm 1-3/16" cal |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | SAE USA Federal Standard GGG-W-660A |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, oksydowane |
| Size System | Imperial |
| Liczba punktów styku | 6 |
| Drive Size | 1" cal |
| Typ nasadki | nasadka udarowa |
| Głębokość nasadki | Standardowa |
| Średnica nasadki, mocowanie kwadratowe | 51mm |
| Głębokość robocza | 21mm |
| Średnica nasadki na końcu roboczym | 48mm |