Nasadka udarowa 1.3/16" 3/4" AF 6-kątna calowa Kennedy KEN5833450K KEN-583-3450K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka udarowa 1.3/16" 3/4" AF 6-kątna calowa Kennedy KEN5833450K KEN-583-3450K
Kennedy KEN-583-3450K
Nasadka udarowa 6-kątna 1-3/16" A/F 3/4"
KEN-583-3450K
Opis produktu
3/4” Nasadki 6-kątne udarowe, calowe.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Dimensions D1 | 44mm |
| Dimensions D2 | 44mm |
| Dimensions L | 52 mm |
| Dimensions L2 | 20mm |
| EAN13 Barcode | 5036140140325 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Socket | 1 3/16" cal |
| Style | B |
| Supplier Part No. | 5833450K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 390 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Molybdenum Steel |
| Długość całkowita | 52mm |
| Model, kod produktu | |
| Socket Size | mm 1-3/16" cal |
| Drive Type | Square |
| Standard, norma | SAE USA Federal Standard GGG-W-660A |
| Bit Type | Hex |
| Finish/Coating | Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Size System | Imperial |
| Number of Points | 6 |
| Drive Size | 3/4" cal |
| Socket Type | Impact Socket |
| Socket Depth | Standard |
| Drive End Diameter | 44mm |
| Bolt Clearance Depth | |
| Opening Depth | 21mm |
| Socket End Diameter | 44mm |
KEN5833450K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 1-3/16" A/F 3/4" Kennedy
KEN-583-3450K
SM.CK016,72ZLNE
Narzędzia Cromwell