Nasadka udarowa 1.3/4" długa 1" Whitworth 6-kątna calowa Kennedy KEN5837250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
264,50 zł
Cena regularna:
215,04 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 1.3/4" 6-kątna długa udarowa 1" Whitworth calowa Kennedy KEN5837250K
Kennedy KEN-583-7250K
KEN5837250K
1-3/4" Whitworth DEEP IMPACT SKT 1" SQ DR Kennedy KEN5837250K
Kennedy KEN-583-7250K
SM.CK016,245,1ZLNE
Końcówka napędowa 1", rozmiar BSW, duża głębokość, 6- punktowe
Zgodne z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Wykonane z wysokiej jakości stali chromowo molibdenowej. Wykończenie: czarne oksydowanie z trwałym oznakowaniem wykonanym laserem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Wymiar D1 | 99mm |
| Wymiar D2 | 54mm |
| Wymiar L | 155 mm |
| Wymiar L2 | 80mm |
| EAN13 Barcode | 5036140301733 |
| Socket (BSW) | 1 3/4" cal |
| Style | B |
| Supplier Part No. | 5837250K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 2500 g |