Nasadka udarowa 10mm 3/8" 6-kątna Kennedy KEN5831280K [KEN5838518K]
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 10mm 6-kątna udarowa 3/8" Kennedy KEN5831280K
Kennedy KEN-583-1280K
Nasadka udarowa 6-kątna 10mm, 3/8"
KEN-583-1280K
Opis produktu
3/8” Nasadki udarowe, metryczne, 6-kątne, długość standardowaWykonano zgodnie z: DIN 3129. Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 16mm |
| Dimensions D2 | 19mm |
| Dimensions L | 30mm |
| Dimensions L2 | 8mm |
| Kod EAN13 | 5036140138308 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 10mm |
| Style | A |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 40g |
KEN5831280K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 10mm, 3/8" Kennedy
KEN-583-1280K
SM.CK016,12,1ZLNE
Narzędzia Cromwell