Nasadka udarowa 11/16" 1" Whitworth calowa 6-kątna Kennedy KEN5836080K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka11/16" 6-kątna udarowa 1" Whitworth calowa Kennedy KEN5836080K
Kennedy KEN-583-6080K
KEN5836080K
11/16" Whitworth nasadka udarowa 1" SQ DR Kennedy
KEN-583-6080K
SM.CK016,74,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
1” Nasadki 6-kątne udarowe. BSW.
Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Wymiar D1 | 52mm |
| Wymiar D2 | 54mm |
| Wymiar L | 60 mm |
| Wymiar L2 | 21mm |
| EAN13 Barcode | 5036140301597 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Socket (BSW) | 11/16" cal |
| Style | A |
| Supplier Part No. | 5836080K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 900 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-molibdenowa, Cr-Mo |
| Długość całkowita | 62mm |
| Rozmiar nasadki | mm 11/16" cal |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | SAE USA Federal Standard GGG-W-660A |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, oksydowane |
| Size System | Whitworth |
| Liczba punktów styku | 6 |
| Drive Size | 1" cal |
| Typ nasadki | nasadka udarowa |
| Głębokość nasadki | Standardowa |
| Średnica nasadki, mocowanie kwadratowe | 54mm |
| Głębokość robocza | 21mm |
| Średnica nasadki na końcu roboczym | 51mm |