Nasadka udarowa 1/2" długa 1/2" Whitworth calowa Kennedy KEN5832940K KEN-583-2940K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka udarowa 1/2" długa 1/2" Whitworth calowa Kennedy KEN5832940K KEN-583-2940K
Kennedy KEN-583-2940K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 1/2" Whitworth 1/2"
KEN-583-2940K
Opis produktu
1/2” Nasadki 6-kątne udarowe, BSW, długie.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 35mm |
| Dimensions D2 | 30mm |
| Dimensions L | 78mm |
| Dimensions L2 | 24mm |
| Kod EAN13 | 5036140139633 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket (BSW) | 1/2" calowe |
| Style | C |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 360g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Material | Chrome Molybdenum Steel |
| Overall Length | 78 mm millimetre in. inch |
| Product Number | |
| Socket Size | mm millimetre 1/2 in. inch |
| Drive Type | Square |
| Standards Met | SAE USA Federal Standard GGG-W-660A |
| Bit Type | Hex |
| Finish/Coating | Black Oxide |
| Size System | Whitworth |
| Number of Points | 6 |
| Drive Size | 1/2 in. inch |
| Socket Depth | Deep |
| Drive End Diameter | 30 mm millimetre in. inch |
| Bolt Clearance Depth | mm millimetre in. inch |
| Opening Depth | 24 mm millimetre in. inch |
| Socket End Diameter | 35 mm millimetre in. inch |
KEN5832940K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 1/2" Whitworth 1/2" Kennedy
KEN-583-2940K
SM.CK016,37,5ZLNE
Narzędzia Cromwell