Nasadka udarowa 12mm 3/8" 6-kątna Kennedy KEN5831972K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka udarowa 6-kątna 12mm kwadratowa 3/8" Kennedy KEN5831972K
Kennedy KEN-583-1972K
KEN5831972K
SM.CK016,23,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane wg: DIN 3129.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140138766 |
| eCl@ss Code | 21040220 |
| Długość całk. | 50 mm |
| Socket Size | 12 mm |
| Sup. Part No. | KEN-583-1972K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga | 70 g |