Nasadka udarowa 14mm długa 1/2" 6-kątna Kennedy KEN5832640K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 14mm 6-kątna długa udarowa 1/2" Kennedy KEN5832640K
Kennedy KEN-583-2640K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 14mm, 1/2"
KEN-583-2640K
Opis produktu
1/2” Nasadki 6-kątne udarowe, długie, metryczne.Wykonano zgodnie z: DIN 3129. Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 22.5mm |
| Dimensions D2 | 25mm |
| Dimensions L | 78mm |
| Dimensions L2 | 17mm |
| Kod EAN13 | 5036140139336 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 14mm |
| Style | A |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 210g |
KEN5832640K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 14mm, 1/2" Kennedy
KEN-583-2640K
SM.CK016,38,2ZLNE
Narzędzia Cromwell