Nasadka udarowa 14mm długa imbusowa hex 1/2" Kennedy KEN5833020K KEN5838997K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 14mm 6-kątna długa udarowa kwadrat 1/2" Kennedy KEN5833020K
Kennedy KEN-583-3020K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 14mm kwadrat 1/2"
KEN-583-3020K
Opis produktu
Nasadki udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem. Wykonano zgodnie z: Metric DIN 3129, Calowe SAE USA Federal Standard GGG-W-660A.Wielkości 6-kątne: 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 17, 18 i 19mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wymiary | 14mm |
| Kod EAN13 | 5036140139732 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 75mm |
| Nr produktu | 64826014 |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 150g |
KEN5833020K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 14mm KWADRAT 1/2" Kennedy
KEN-583-3020K
SM.CK016,34,9ZLNE
Narzędzia Cromwell