Nasadka udarowa 15mm 1/2" 6-kątna Kennedy KEN5832070K KEN-583-2070K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka udarowa 15mm 1/2" 6-kątna Kennedy KEN5832070K KEN-583-2070K
Kennedy KEN-583-2070K
Nasadka udarowa 6-kątna 15mm, 1/2"
KEN-583-2070K
Opis produktu
1/2” Nasadki 6-kątne udarowe, metryczne.Wykonano zgodnie z: DIN 3129. Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 23.7mm |
| Dimensions D2 | 30mm |
| Dimensions L | 38mm |
| Dimensions L2 | 12mm |
| Kod EAN13 | 5036140138919 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 15mm |
| Style | A |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 140g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Material | Chrome Molybdenum Steel |
| Overall Length | 38 mm millimetre in. inch |
| Product Number | |
| Socket Size | 15 mm millimetre in. inch |
| Drive Type | Square |
| Standards Met | DIN 3129 |
| Bit Type | Hex |
| Finish/Coating | Black Oxide |
| Size System | Metric |
| Number of Points | 6 |
| Drive Size | 1/2 in. inch mm millimetre |
| Socket Type | Power Socket |
| Socket Depth | Standard |
| Drive End Diameter | 30 mm millimetre in. inch |
| Bolt Clearance Depth | mm millimetre in. inch |
| Opening Depth | 12 mm millimetre in. inch |
| Socket End Diameter | 23.7 mm millimetre in. inch |
KEN5832070K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 15mm, 1/2" Kennedy
KEN-583-2070K
SM.CK016,24,6ZLNE
Narzędzia Cromwell