Nasadka udarowa 18mm 3/4" 6-kątna Kennedy KEN5833110K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 18mm 6-kątna udarowa 3/4" Kennedy KEN5833110K
Kennedy KEN-583-3110K
Nasadka udarowa 6-kątna 18mm, 3/4"
KEN-583-3110K
Opis produktu
3/4” Nasadki 6-kątne udarowe. Długość standardowa. Metryczne.Wykonano zgodnie z: DIN 3129. Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 32mm |
| Dimensions D2 | 44mm |
| Dimensions L | 50mm |
| Dimensions L2 | 12mm |
| Kod EAN13 | 5036140139992 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 18mm |
| Style | A |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 400g |
KEN5833110K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 18mm, 3/4" Kennedy
KEN-583-3110K
SM.CK016,54,5ZLNE
Narzędzia Cromwell