Nasadka udarowa 2.1/16" długa 1" AF 6-kątna calowa Kennedy KEN5836930K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
66,81 €
Cena regularna:
54,32 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 2,1/16" 6-kątna długa udarowa 1" A/F calowa Kennedy KEN5836930K
Kennedy KEN-583-6930K
KEN5836930K
2-1/16" A/F DEEP IMPACT SKT 1" SQ DR Kennedy
KEN-583-6930K
SM.CK016,217,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
1” Nasadki 6-kątne udarowe. długie, calowe.
Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Wymiar D1 | 75mm |
| Wymiar D2 | 58mm |
| Wymiar L | 95mm |
| Wymiar L2 | 54mm |
| EAN13 Barcode | 5036140301627 |
| Socket | 2 1/16" cal |
| Style | C |
| Supplier Part No. | 5836930K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 1580 g |