Nasadka udarowa 2.5/8" długa 1" AF 6-kątna calowa Kennedy KEN5837020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
574,80 zł
Cena regularna:
467,32 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 2,5/8" 6-kątna długa udarowa 1" A/F calowa Kennedy KEN5837020K
Kennedy KEN-583-7020K
KEN5837020K
2-5/8" A/F DEEP IMPACT SKT 1" SQ DR Kennedy KEN5837020K
Kennedy KEN-583-7020K
SM.CK016,436,1ZLNE
1” Nasadki 6-kątne udarowe. długie, calowe.
Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Wymiar D1 | 95mm |
| Wymiar D2 | 62mm |
| Wymiar L | 120mm |
| Wymiar L2 | 75mm |
| EAN13 Barcode | 5036140301672 |
| Socket | 2 5/8" cal |
| Style | C |
| Supplier Part No. | 5837020K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 3020 g |