Nasadka udarowa 22mm długa 3/4" 6-kątna Kennedy KEN5833860K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 22mm 6-kątna udarowa długa 3/4" Kennedy KEN5833860K
Kennedy KEN-583-3860K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 22mm, 3/4"
KEN-583-3860K
Opis produktu
3/4” Nasadki 6-kątne udarowe. Długie. Metryczne.Wykonano zgodnie z: DIN 3129. Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 37mm |
| Dimensions D2 | 44mm |
| Dimensions L | 95mm |
| Dimensions L2 | 23mm |
| Kod EAN13 | 5036140140547 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 22mm |
| Style | A |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 650g |
KEN5833860K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 22mm, 3/4" Kennedy
KEN-583-3860K
SM.CK016,84,3ZLNE
Narzędzia Cromwell