Nasadka udarowa 3.1/8" długa 1" AF 6-kątna calowa Kennedy KEN5837100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
212,30 €
Cena regularna:
172,60 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 3,1/8" 6-kątna długa udarowa 1" A/F calowa Kennedy KEN5837100K
Kennedy KEN-583-7100K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 3-1/8" A/F 1"
KEN-583-7100K
Opis produktu
1” Nasadki 6-kątne udarowe. długie, calowe.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 109mm |
| Dimensions D2 | 86mm |
| Dimensions L | 135mm |
| Dimensions L2 | 87mm |
| Kod EAN13 | 5036140141926 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 3 1/8" calowe |
| Style | B |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 3000g |
KEN5837100K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 3-1/8" A/F 1" Kennedy
KEN-583-7100K
SM.CK016,619,2ZLNE
Narzędzia Cromwell