Nasadka udarowa 3/4" długa 1" Whitworth 6-kątna calowa Kennedy KEN5837150K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
44,35 €
Cena regularna:
36,06 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 3/4" 6-kątna długa udarowa 1" Whitworth calowa Kennedy KEN5837150K
Kennedy KEN-583-7150K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 3/4" Whitworth 1"
KEN-583-7150K
Opis produktu
Końcówka napędowa 1", rozmiar BSW, duża głębokość, 6- punktoweZgodne z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Wykonane z wysokiej jakości stali chromowo molibdenowej. Wykończenie: czarne oksydowanie z trwałym oznakowaniem wykonanym laserem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 53mm |
| Dimensions D2 | 54mm |
| Dimensions L | 100mm |
| Dimensions L2 | 50mm |
| Kod EAN13 | 5036140141933 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket (BSW) | 3/4" calowe |
| Style | A |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 1500g |
KEN5837150K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 3/4" Whitworth 1" Kennedy
KEN-583-7150K
SM.CK016,126,9ZLNE
Narzędzia Cromwell