Nasadka udarowa 3/4" długa 3/8" AF calowa Kennedy KEN5831880K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 3/4" udarowa długa 3/8" A/F calowa Kennedy KEN5831880K
Kennedy KEN-583-1880K
Nasadka udarowa długa 3/4" A/F 3/8"
KEN-583-1880K
Opis produktu
3/8” Nasadki 6-kątne udarowe, calowe, długie.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 26mm |
| Dimensions D2 | 26mm |
| Dimensions L | 65mm |
| Dimensions L2 | 25mm |
| Kod EAN13 | 5036140138698 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 3/4" calowe |
| Style | B |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 100g |
KEN5831880K
NASADKA UDAROWA DLUGA 3/4" A/F 3/8" Kennedy
KEN-583-1880K
SM.CK016,20,2ZLNE
Narzędzia Cromwell