Nasadka udarowa 3/8" długa 3/8" AF calowa Kennedy KEN5831840K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 3/8" udarowa długa 3/8" A/F calowa Kennedy KEN5831840K
Kennedy KEN-583-1840K
Nasadka udarowa długa 3/8" A/F 3/8"
KEN-583-1840K
Opis produktu
3/8” Nasadki 6-kątne udarowe, calowe, długie.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 14.5mm |
| Dimensions D2 | 19mm |
| Dimensions L | 65mm |
| Dimensions L2 | 12mm |
| Kod EAN13 | 5036140138650 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 3/8" calowe |
| Style | A |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 80g |
KEN5831840K
NASADKA UDAROWA DLUGA 3/8" A/F 3/8" Kennedy
KEN-583-1840K
SM.CK016,20,2ZLNE
Narzędzia Cromwell