Nasadka udarowa 5/16" 1/2" Whitworth calowa 6-kątna Kennedy KEN5832510K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 5/16" 6-kątna udarowa 1/2" Whitworth calowa Kennedy KEN5832510K
Kennedy KEN-583-2510K
Nasadka udarowa 6-kątna 5/16" Whitworth 1/2"
KEN-583-2510K
Opis produktu
1/2” Nasadki 6-kątne udarowe, BSW, długość standardowa.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 25mm |
| Dimensions D2 | 30mm |
| Dimensions L | 38mm |
| Dimensions L2 | 12mm |
| Kod EAN13 | 5036140139213 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket (BSW) | 5/16" calowe |
| Style | A |
| Nr produktu | KEN-583-2510K |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 140g |
KEN5832510K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 5/16" Whitworth 1/2" Kennedy
KEN-583-2510K
SM.CK016,18,9ZLNE
Narzędzia Cromwell