Nasadka udarowa 56mm długa 1" 6-kątna Kennedy KEN5836580K KEN-583-6580K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$124.62
Cena regularna:
$101.32
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka udarowa 56mm długa 1" 6-kątna Kennedy KEN5836580K KEN-583-6580K
Kennedy KEN-583-6580K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 56mm, 1"
KEN-583-6580K
Opis produktu
1” Nasadki 6-kątne udarowe, długie, metryczne. Wykonano zgodnie z: DIN 3129.Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 81mm |
| Dimensions D2 | 54mm |
| Dimensions L | 105mm |
| Dimensions L2 | 65mm |
| Kod EAN13 | 5036140141674 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 56mm |
| Style | B |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 2600g |
KEN5836580K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 56mm, 1" Kennedy
KEN-583-6580K
SM.CK016,345,9ZLNE
Narzędzia Cromwell