Nasadka udarowa 60mm 1" 6-kątna Kennedy KEN5835430K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
303,60 zł
Cena regularna:
246,83 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 60mm 6-kątna udarowa 1" Kennedy KEN5835430K
Kennedy KEN-583-5430K
Nasadka udarowa 6-kątna 60mm, 1"
KEN-583-5430K
Opis produktu
1” Nasadki 6-kątne udarowe, metryczne, długość standardowa.Wykonano zgodnie z: DIN 3129. Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 86mm |
| Dimensions D2 | 54mm |
| Dimensions L | 87mm |
| Dimensions L2 | 44mm |
| Kod EAN13 | 5036140141094 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 60mm |
| Style | B |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 1800g |
KEN5835430K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 60mm, 1" Kennedy
KEN-583-5430K
SM.CK016,229ZLNE
Narzędzia Cromwell