Nasadka udarowa 6mm 1/4" 6-kątna Kennedy KEN5830640K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 6mm 6-kątna udarowa 1/4" Kennedy KEN5830640K
Kennedy KEN-583-0640K
Nasadka udarowa 6-kątna 6mm, 1/4"
KEN-583-0640K
Opis produktu
1/4” Nasadki udarowe, metryczne, 6-kątneWykonano zgodnie z: DIN 3129. Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 10mm |
| Dimensions D2 | 13mm |
| Dimensions L | 23mm |
| Dimensions L2 | 6mm |
| Kod EAN13 | 5036140138179 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 6mm |
| Style | A |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 15g |
KEN5830640K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 6mm, 1/4" Kennedy
KEN-583-0640K
SM.CK016,11,4ZLNE
Narzędzia Cromwell