Nasadka udarowa 6mm 3/8" 6-kątna Kennedy KEN5831964K [KEN5838891K]
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka udarowa 6-kątna 6mm kwadratowa 3/8" Kennedy KEN5831964K
Kennedy KEN-583-1964K
Nasadka udarowa 6-kątna 6mm kwadrat 3/8"
KEN-583-1964K
Opis produktu
Wielkości 6-kątne: 4, 5, 6, 7, 8, 10 i 12mmWykonane wg: DIN 3129.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140138728 |
| Kod eCl@ss | 21040220 |
| Długość całk./opak. | 50mm |
| Socket Size | 6mm |
| Nr produktu | 64815006 |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 45g |
KEN5831964K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 6mm KWADRAT 3/8" Kennedy
KEN-583-1964K
SM.CK016,23,2ZLNE
Narzędzia Cromwell